Devirli yer yıkama cilalama temizlik makinası makinanın alt kısmında bulunan ve dönen temizliyici ped – keçe in dönmesiyle temizlik sağlanır temizlik sırasında temizlenecek zemine göre ped ve kimyasal seçilmelidir temizlik makinasının çalışması ise tutma yerlerinde bulunan mandallar sayesinde yapılır çalışma esnasında ise tutma kollarının istikametinden makinaya doğru hafif bir baskı uygulayarak çalışabilirsiniz sağa sola dönüşlerde temizlik makinasını yerden hafifçe kaldırarak sağa sola çevirebilirsiniz sürüş için ise ileri doğru ittirmeniz yeterli olacaktır kullanıcağınız pet ve fırçaların temizlenecek yüzeye ve makineye uygun olmasına dikkat edin

İki hız seceneği vardır yüksek hız ve yavaş hız seçenekleridir hızlı seçenekte cila yaparken kullanabildiği gibi yavaş hızda cilalamada ve halı yıkamada kullanılır.

Profesyonel Kullanıcılar için geliştirilmiş kompakt model: hafifliği ve kolay kullanılması bakımından rahatlık sağlar. Her çeşit temizlik için derinlemesine, kimyasal ile, cilalama; üstün performans sağlar. Yüksek devire geçiş için tasarlanmış yeni dişli mili ile daha uzun ömürlü ve sesiz çalışır. Ergonomik ve kolay tutuşu sayesinde ellerinizi bırakmadan rahatça çalışabilmenizi sağlar.
Özellikle sırt ve belde oluşabilecek sıkıntıları önliyecek ergonomik kullanma kolu dizaynı vardır. Özel tetik kilidi sayesinde güvenli kullanım sunar
Bu modelimizin Halı yıkama özelliği bulunmaktadır halı yıkamada köpüklü şampuanlama su ile yıkama, fırçalama özelliğiyle halılarınızı ilk günki görünümüne, temizliğine ve yumuşaklığına sahip olacaktır. halı yıkamada kullanacağınız temizlik maddelerinin bitkisel özlü olması yıkanacak olan halının lif iplik yapısına zarar vermediğinden dolayı tercih edilmelidir. Halı yıkamada yıkanacak olan halının iplik yapısı dokuma şekli boyama cinsi göz önüne alınarak gerekli yıkama tekniği belirlenmelidir.
Yüksek hızlı parlatıcı .
Kemer ofset motor ile tahrik .
Sağlam çelik boru ve darbelere dayanaklı .
hizmet maliyetleri minimum uzun ömürlü .
kablo asma aparatı. Tampon zararlardan envanter ve makine korur.