Taski Swingo 3500

Tartışılmaz Üstünlükteki Temizleme Performansı

Tüm tekerlekleri kontrol edebilen patentli sistemi, hareket kabiliyetinde yeni bir standart oluşturmaktadır. Bu sistem sayesinde makine dar ve kalabalık alanlarda dahi rahatça çalışılabilir. Yenilikçi silici başlık tasarımı sayesinde köşeden köşeye hatta dönemeçlerde bile iz bırakmaksızın, mükemmel bir su emişi sağlanır.

Eşsiz Ergonomi

Makinenin oturarak kullanılan yapısı çok daha hızlı bir temizlik, çok daha fazla bir çalışma performansı sağlar. Normal bir elektrik süpürgesi ile yarışabilen düşük ses seviyesi çalışmayı çok daha konforlu bir hale getirir.

Dayanıklılık ve Güvenirlilik

Daha az mekanik parça ve sağlam yapısı makineyi çok daha güvenilir kılmaktadır. Kolay çıkarılabilinen fırçalar ve silici başlık lastikleri sayesinde, makinenin bakımı oldukça kolay ve basittir. Ayrıca bu özelliği, istenildiğinde makinenin kullanıma kolayca hazırlanabilmesini de sağlar.

Rakipsiz Kullanım Performansı

TASKI swingo 3500 7.5 km/saate varan daha yüksek bir temizleme hızı ASD (Akıllı Solüsyon Dozajlama) ile birlikte, yürüyerek kullanılan zemin temizleme makinelerine oranla yüzde 40'a varan bir performans artışı sağlar.

Özelliklerin Tanıtımı:

ASD Akıllı Solüsyon Dozajlama: 
Patentli ASD sistemi sayesinde, solüsyon makinenin hızı ile orantılı olarak tam gereken miktarda temizlenicek yüzeye verilir. Daha yavaş giderken (örnğ. kenar veya köşelerde) solüsyon otomatik olarak daha az verilir. Böylelikle köşelerde su birikimi meydana gelmez ve yüzde 30-50 civarında solüsyon tasarrufu ile beraber makinenin verimliliğinde de önemli bir artış sağlanır.